O nas

Podróżowanie to nasza pasja i sposób na życie, kierujemy się mottem “Podróżować to żyć” H. CH. Andersena.

 

Kim jesteśmy?

Luna Tours to firma rodzinna. Mamy na imię  Krystyna i Michał. Podróż połączyła naszą rodzinne i od tego czasu cały czas jesteśmy w ruchu. Lubimy poznawać nowych ludzi, lubimy fotografować i jeść różne smakołyki. Połączyliśmy naszą pasję z pracą. 

Na rynku turystycznym działamy legalnie, posiadamy wszsytkie niezbędne wpisy. Nasze biuro jest wpisane do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych poz. nr 576.

 

Co oferujemy?

Oferujemy wycieczki objazdowe, weekendowe, tematyczne.

Podróże dla grup zorganizowanych, a także osób podróżujących w pojedynkę.

Aranżujemy wyjazdy integracyjne dla firm, pracowników, rodzin, w swoim pakiecie posiadamy oferty specjalne m. in. wyjazdy na jarmarki świąteczne, wyjazdy kulinarne, wyjazdy w nietypowe miejsca, np. do Czarnobyla.

Zajmujemy się organizacją wycieczek firmowych, wyjazdów integracyjnych, podróży indywidualnych. Zdejmiemy z Ciebie ciężar organizacji wyjazdu dla pracowników, klientów, partnerów biznesowych lub grupy przyjaciół.

Na życzenia stworzymy program wycieczki ukierunkowany na konkretną grupę. 

 

Dlaczego z nami?

Każdy z nas marzy o innej podróży, my zrealizujemy Wasze marzenia.

Program wyjazdów ustalany jest według Waszych potrzeb, dokładamy wszelkich starań, aby poczuliście prawdziwy smak i zapach miejsc do których przyjedziecie, by na dłużej zapadły w Waszej pamięci
i chcieliście do nich wrócić.

Nasze podróże łączą w sobie to, co najważniejsze czyli zwiedzanie, zabawę, integrację, a także czas wolny i chwilę dla siebie.